Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.



 
ФорумОстанні зображенняЗареєструватисьВхід

 

 Фрази для телефонної розмови англійською

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 253
Дата реєстрації : 18.08.2015
Вік : 51

Фрази для телефонної розмови англійською Empty
ПовідомленняТема: Фрази для телефонної розмови англійською   Фрази для телефонної розмови англійською EmptyПн Лист 23, 2015 8:09 am

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Говорити і сприймати інформацію на слух по телефону складніше, ніж в ході живого спілкування. Коли ви не бачите свого співрозмовника, англомовну інформацію сприймати не так вже просто. Носії мови говорять швидко, перешкоди зв'язку і той факт, що ви не бачите співрозмовника, а отже, не можете поєднувати почуте і побачене (адже деяку інформацію ми сприймаємо і за рахунок того, що читаємо по губах, і за рахунок міміки, жестикуляції) – все це не сприяє кращому розумінню почутого. Як розвивати здатність сприймати англомовну інформацію на слух за допомогою [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], ми вже розповідали.
Добре, якщо ви говорите по телефону з другом: його завжди можна попросити говорити повільніше, повторити фразу. Крім того, сприймати англійську мову на слух, розмовляючи з людиною, яку добре знаєш – набагато простіше.
Але ж телефонні розмови англійською нерідко стають частиною службових обов'язків. А просити говорити повільніше потенційного роботодавця або ділового партнера – не завжди зручно. Саме тому, щоб навчитися швидко говорити по телефону, варто вивчити найпоширеніші фрази англійською, які ви можете почути в ході телефонної розмови.
 

Основні правила телефонної розмови англійською


  • По-перше, будьте доброзичливі. Навіть вашу посмішку співрозмовник може відчути по телефону. Якщо це перша розмова по телефону з можливим роботодавцем або діловим партнером, хай краще він залишить про вас гарне враження.

  • По-друге, постарайтеся уникнути монотонності в мові. Відповідайте на питання коротко, але докладно.

  • По-третє, вітання повинне бути коротким, не потрібно перераховувати всі свої регалії і довго пояснювати, з якого приводу ви телефонуєте.

  • По-четверте, якщо дзвоните ви, обов'язково уточнити, чи є час у вашого співрозмовника на розмову.

  • По-п'яте, якщо темп мови співрозмовника занадто динамічний, попросіть його говорити повільніше, не чекаючи, поки обсяг незрозумілої інформації перевищить всі допустимі норми.

  • По-шосте. не лякайтеся нестандартних ситуацій під час розмови, які ви не могли передбачити. Якщо є перешкоди, краще не чекати, поки все налагодитися, а передзвонити. Якщо вам потрібно відповісти на другий дзвінок, не змушуйте свого співрозмовника чекати більше хвилини. Краще повідомте тому, хто дзвонить по другій лінії, що передзвоніть йому.

  • По-сьоме, якщо ви зіткнулися з непривітним співрозмовником або навіть грубим, не дозволяйте піддасться його настрою Залишайтеся підкреслено ввічливим.


Зрозуміло, кожна бесіда – унікальна. І все ж, варто розглянути найпоширеніші фрази для використання їх у телефонній розмові англійською мовою в різних ситуаціях.
 

Фрази для телефонної розмови англійською

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Підбір фраз залежатиме, в першу чергу, від ситуації. Саме тому ми представимо вам кілька найпоширеніших ситуацій телефонних розмов англійською.

Початок розмови

Початок розмови по телефону англійською мовою формує 90% враження вашого співрозмовника про вас. Ваш тон, ввічливість і грамотність мови представлять вас з хорошого боку. Фрази, які можна використовувати:

Коли телефонують вам:










 ФразиПереклад 
Hello! 
John speaking 
It's Maria here 
Could I ask who's calling?Good morning / afternoon / evening. Smith & Son. How may I help you? 
Алло! 
Джон слухає 
Це Марія 
Можу я дізнатися хто дзвонить?Добрий день / вечір / ранок. Компанія «Сміт і син». Чим можу бути вам корисний? 
Як правило, в компаніях, існує стандартна форма вітання, яку і необхідно використовувати в телефонній розмові англійською.

Коли телефонуєте ви:

Цілком можливий стандартний діалог, якщо ви телефонуєте по робочому телефону людини, з якою хочете зв'язатися.

  • This is .... speaking. – Це ....

  • Hello, this is ..... from Seaspeak International. – Здрастуйте! Це .... з компанії «Сіспік Інтернешнл».

  • Could I speak to ...., please? – Я можу поговорити з ....?

  • I'd like to speak to ...., please. – Мені б хотілося поговорити з .....

  • Could you put me through to ...., please? – Могли б ви з'єднати мене з ...., будь ласка?

  • I'm trying to contact ... – Я намагаюся додзвонитися до ... 











 ФразаПереклад 
 Could I speak to. .., Please? 
May I speak to. .., Please? 
Can I speak to. .., Please? 
Можу я поговорити з ..., будь ласка (останній варіант найменш формальний). 

Якщо помилилися номером:










 ФразаПереклад 
Sorry, I've dialed the wrong number.  
Sorry, you've dialed the wrong number/Wrong number.
Вибачте, я помилився номером. 
Вибачте, ви помилилися номером.

Якщо виникли проблеми зі зв'язком:

Така проблема цілком може виникнути, тому краще не чекати, що зв'язок раптово покращитися, а повідомити про проблемуі передзвонити своєму співрозмовнику.

  • Can you hear me OK? – Чи добре ви мене чуєте?

  • I can not hear you very well – Я вас погано чую.

  • Іt's a bad line – Поганий зв'язок.

  • Сould you please repeat that? – Повторіть це ще раз, будь ласка.

  • I've been cut off – Мене роз'єднали.


Якщо телефонний дзвінок для вас небажаний:










 Фраза Перевод
I'm sorry, I'm not interested  
Sorry, I'm busy at the moment
Вибачте, я не зацікавлений  
Вибачте, я зараз зайнятий

Щоб повідомити про мету дзвінка:

Повідомляти мету дзвінка потрібно спочатку розмови, коротко і чітко.









 ФразаПереклад 
I'm phoning (calling, ringing) to find out if ... 
I'm phoning (calling, ringing) to let you know that ...
I'm phoning (calling, ringing) to tell you that ... 
Could you call (ring, telephone) me back? 
Could you meet me sometime this week?
Я дзвоню, щоб дізнатися.... 
Я дзвоню, щоб повідомити вам... 
Я дзвоню, щоб сказати вам.... 
Ви могли б мені передзвонити? 
Не могли б ви зустрітися зі мною на цьому тижні? 

Якщо вам потрібен час для того, щоб підготувати відповідь:










 ФразаПереклад 
Let me see ... 
Hold on (a minute)! 
Could you please hold on for just a second? 
Just a second! 
Зараз я подивлюся ... 
Одну хвилинку! 
Зачекайте хвилину ... 
Секундочку! 

Як завершити розмову?


  • Good bye/Bye. – До побачення.

  • Thank you for calling. –Дякую за дзвінок.


Як навчитися сприймати на слух англійську мову в телефонному режимі?

В-першу чергу, вам допоможе володіння лексикою. Знаючи слова і фрази, які використовуються в телефонній розмові, ви можете орієнтуватися в ситуації. По-друге, [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], перегляд [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] допомагає розвинути навичку сприйняття англомовної інформації на слух. І найпростіший спосіб навчитися говорити по телефону – це, зрозуміло, практика. Говорите по телефону зі своїми друзями, репетитором, спробуйте знайти носія мови, який обожнює довгі телефонні розмови. Практика допоможе вам навчитися сприймати відтінки значень слів в ході телефонної розмови, швидко вловлювати інформацію.
Сподіваємося, ця інформація допоможе вам підготуватися до проведення телефонного дзвінка. 
Повернутися до початку Перейти донизу
https://lovenglish.ukraine7.com
 
Фрази для телефонної розмови англійською
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Британський сленг: як його розуміти та найпопулярніші фрази
» Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами
» Фільми англійською мовою: правила ефективного перегляду
» Ввідні речення та словосполучення для написання есе англійською мовою

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 :: For parents :: Питання та відповіді-
Перейти до: